Yaz Düğününe Giderken Ne Giyilir?

0
188

Yaz mevsimi; enerjimizin en yüksek, sokakların en hareketli ve günün en uzun olduğu mevsimdir. Sıcak yaz günleri gelince açılan bir tek renkler değil, düğün sezonu da açılıyor. İsterseniz bir kır düğünü, isterseniz de bir havuz başı düğününe katılacak olun, yaz düğününe giderken giyilmesi gereken kıyafet stili hemen hemen birbirine yakın seçimlerden oluşur. Eğer düğün sahibi değilseniz; abartılı kıyafetlerden ve gösterişli aksesuarlardan kaçınmalı, daha sade ve yazın o fresh havasına daha uygun seçimler yapmalısınız. Yeni sezonda moda olan çiçek desenler, onlarca farklı desen ve baskı seçeneği ile yazlık elbiseler arasında yerini alıyor. Yaz düğünü için elbise seçerken, seçimlerinizde sezonun trendlerini atlamayın. 2017 yazında evlenen yakın arkadaşlarınızın düğününe giderken ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, bu elbiselere göz atabilirsiniz…

Zara’nın yeni koleksiyonunda yer alan bu çiçek desenli elbise, oldukça trend bir tasarıma sahip. Cut out modeli ile elbisede yer alan pencereler, yazın sıcak ve enerjik havasına oldukça uygun.

Şifon elbiseler, bahar ve yaz düğünleri için ideal bir seçimdir. Yırtmacı, bağcık detayı ve askıları ile oldukça sade ve modern bir tasarıma sahip olan bu sarı şifon elbise, akşam üzeri üzerinizde güneş enerjisini yansıtacak.

Kum saati formu ve pileli etek ucu ile oldukça hareketli bir tasarıma sahip olan bu yazlık elbise, straplez kulbu ve ince askıları ile yaz düğünü için tercih edebileceğiniz elbise modellerinden.

Yeşil, yaz sezonunun favori renklerinden. Dürüm tasarımlı elbiseleri her zaman seviyoruz; onlar birer klasikler. Hemen her vücut tipine uygun bir tasarıma sahip olan bu elbiselerin içinde dans etmek de oldukça kolaydır. Rahat bir ortamda eğlenceli bir yaz düğününe davetliyseniz, bu yeşil elbiseyi tercih edebilirsiniz.

Prenses görünümlü elbiseler, artık daha modern versiyonları ile mağaza vitrinlerinde yerini alıyor. Kat kat dantel tasarımlı eteği ve straplez formdaki üstü ile bele oturan bu çan formdaki elbisenin tonu, yazın en trend mavi tonlarından. Özellikle de tatilde yandıktan sonra katılacağınız bir düğün daveti varsa, bu elbise doğru seçim olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here