Supradyn All Day Kilo Aldırır Mı?

0
6

Supradyn All Day 12 mineral, 14 vitamin içeren multivitamin takviyesidir. Vücudun mineral ihtiyaçlarının karşılanmasında ciddi derece önem taşır. Supradyn All Day içeriğinde birçok vitamin barındırdığından dolayı insan vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineral ihtiyacının %75’ini tek başına karşılamaktadır.

Supradyn All Day kullanımı kilo aldırır mı?


Supradyn All Day tek başına kilo aldırmaz. Ancak vitamin ve mineral eksikliği olan kişilerin kilo kaybettiği düşünülürse ve bu eksikliğin Supradyn All Day ile giderilmesi sonrası tedavi sonrası sağlıklı bir vücudun kilo alması normaldir. Yani Supradyn All Day doğrudan kilo aldırmasa da dolaylı yoldan kilo alınmasında etkili rol oynar.

Supradyn All Day içeriğinde B12 vitamini de bulunur. Genellikle kilo kaybı yaşayan kişilerin kan değerlerinde B12 vitamini eksikliği çıkar. Bu tip eksikleri tamamlama noktasında Supradyn All Day iyi bir takviyedir. 

Supradyn All Day sayesinde mineral eksikliğine bağlı enerji kaybından dolayı iştahsız düşmüş bünyelerin iştah sorunu çözüldüğünde de kilo alımı gözlenebilir.

Supradyn All Day ayrıca vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmede, cilt kuruluğunda, mantar oluşumunda, saç sorunu yaşayan durumlarda, kemik gelişimi ve kemik ağrısı yaşayan kişilerde etkili rol oynar.

Supradyn All Day içeriğinde bulunanlar nelerdir?

Kalsiyum, Manganez, Çinko, Biotin, Selenyum, Magnezyum, Folik Asit, Koenzim, Demir, Potasyum, A B C D K vitaminleri ve Molibden mineraller içinde barındırmaktadır.

Supradyn All Day ne kadar? – Supradyn All Day fiyatı

Supradyn All Day tablet ve suda eriyen toz şeklinde iki farklı türde satışta bulunmaktadır. Supradyn All Day 30 Tablet 25 TL civarında olup, fiyatta farklılık olabilir.

Supradyn All Day nasıl kullanılmalıdır?

Supradyn All Day diğer vitaminlerde de olduğu gibi doktor kontrolünde kullanılmalıdır, genellikle günde bir tane kullanımı uygun görülmektedir. Unutulmamalıdır ki fazla alınmasının hiç bir faydası yoktur. Çünkü vücut vitaminlerin fazlasını depolamaz ve atar. Supradyn All Day vitamini fazla alındığında idrar yoluyla atılır.

Supradyn All Day vitaminin yan etkileri nelerdir?

Supradyn All Day vitaminin belirgin bir yan etkisi yoktur. İdrar renginde koyulaşma görülebilir ve bazı durumlarda idrarda değişik bir kokuya neden olabilir.

Daha Detaylı Bilgi için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz…

Supradyn All Day Nedir? Faydaları Nelerdir?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here