Kır düğününe giderken ne giyinmeli?

0
92

Havaların ısınması ile birlikte düğün sezonu da başladı, hemen hemen her hafta sonu düğüne gideceğiniz yaz sezonunda, şık giyinmek ve dikkat çekici kombinleri yakalamak için önereceğimiz, kır düğün konseptine uygun nasıl giyineceğiniz ile ilgili en güzel kombinleri bu yazımızda bulabileceğiniz bu yazımızı incelemenizde fayda var.

Yazın enerjisini yansıtacak, canlı renkler ile tüm dikkatleri üzerinize toplayacak ayrıca sizi rahat ettirecek kıyafetler tercih ederseniz daha yerinde olur.

Kır düğünlerinde çim zemin üzerinde yürümenin zorluğu unutularak yüksek topuklu ayakkabı giyilir ve dans etme, yürüme gibi eylemlerde zorluk çekilir, dolgu ayakkabı tercih ederseniz çok daha rahat edersiniz.

Kır düğünlerinde varsa çiçek desenli elbise giyebilirsiniz. Şifon bir elbise de kır düğünü için ideal olacaktır. Dantel ağırlıklı, ipek veya tül bir elbise de yazın havasına ve kır düğün konseptine çok uyum sağlayacaktır.

Kır düğünü için saçlarınızı doğal çiçek ya da örgü gibi doğal görünen modeller tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Kır düğününde takı olarak ağır mücevher ya da altın takılar takmak yerine, sade ve sizi nahif gösterecek aksesuarlar tercih etmelisiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here