Evinizde Negatif Enerji Mi Var? Size Bir Bardak Su Yeter!

1
104

Bulunduğumuz ortam evimiz bile olsa zaman zaman negatif enerji vardır, bu enerji bizim duygu ve düşüncelerimize o anki ruh halimize yansır. Komşularımız, gelen arkadaş veya arkabalarımızın bıraktığı negatif enerji sağlığımızı bile etkileyebilir.

Negatif enerjinin sebebi bulunup ortadan kaldırmalıdır? Yazdıklarımız sayesinde evinizde bulunan negatif enerjiyi bulabilecek ve ortadan kaldırabileceksiniz.

Gün içerisinde olmamanız gereken zamanda yorgun olmanız, sebepsiz baş ağrıları, aile üyeleri ile ilişkilerin olumsuzluklarının altında bazen negatif enerji yatabilir, tabi bunun tespitini yapmak çoğu zaman zor oluyor.

Evinizde Negatif Enerji Mi Var? Size Bir Bardak Su Yeter!

İşte evinizde bulunan negatif enerjiyi tespit etmeniz gereken yöntem

Bir su bardağının üçte biri kadar deniz tuzunu bardağ dökün, Bardağı ağzına kadar su ile doldurun. Negatif enerjinin en çok fazla olduğunu düşündüğünüz odanın belirli bir bölgesine bu bardağı koyun. 1 gün boyunca bekleyecek olan bu bardağa kimsenin dokunmayacağından emin olun. Su dolu bardak bir gün sonra bıraktığınız gibi ise o bölgede negatif enerji yok demektir, bardağin içinde lekeler var veya su bulanıklaşmış ise o bölgede negatif enerji bar ve o enerjiyi yakaladığınız anlamına gelmektedir.

Bu yöntemi evinizin diğer odalarında uygulayarak keşfe çıkabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Ben . Paylaşmış olduğunuz bu bilgiyi görür görmez hemen deneyi yapmaya koyuldum Twitter’da paylaştım sonucu sizlerle tekrar paylaşacağım bu güzel önemli bilgi paylaşımları için çok teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here