Eski Sevgilinizi Unutmadığınızın 6 İşareti

0
48

Özellikle biz kadınlar, hayatımıza aldığımız bir erkek hayatımızdan çıktıktan sonra yolumuza devam etmekte bir hayli zorlanıyoruz. Sanki ondan önce hiç yaşamamışız gibi ne yapacağımız konusunda bocalıyor, depresif bir ruh haline bürünüyoruz. Aradan zaman geçmesine rağmen eski sevgilinizi unutup unutmadığınız konusunda şüpheleriniz mi var? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

1)Stalklamaya Devam 

Aslında zaman zaman çok eski sevgililerimizin bile profillerine bakıyoruz. Ama söz konusu hala aklımızdan çıkaramadığımız biri olduğunda, son dönemin popüler eylemi “stalk”lama işinde birer uzman kesiliyoruz. Nereye gitmiş, kimle görüşmüş, en son ne zaman fotoğraf eklemiş, dün akşam ne yemiş derken gün içinde eski sevgilinize mesai harcıyorsanız, onu unutmuş olduğunuzu söylemek oldukça zor. Bunu sadece meraktan yaptığınızı söylemek de sadece kendinizi kandırmak olur.

2) Duygusal Müzik ve Gözyaşları

Burada söz konusu olan ikinizin şarkısı da değil. Bir yerlerde herhangi bir duygusal şarkı çaldığında aklınıza o geliyor, biraz da duygusal bir anınızdaysanız göz yaşları istemsizce süzülmeye başlıyorsa bu, eski sevgilinizi hala unutmadığınızı gösteriyor.

3) Yanındaki Kızlar

Fotoğraf paylaştığı ya da yanında gördüğünüz kızların soy ağacını çıkarabilecek kadar onları araştırıyorsanız, eski sevgilinizi unutmak konusunda henüz başarılı olamadınız demektir. Hele bir de o kızlarla kendini kıyaslama durumu varsa, daha uzun bir yolunuz var gibi görünüyor.

4) Mesajlaşmalar

Mesajlaşmalarınız hala duruyor mu? Size yazdığı güzel mesajları, söylediği güzel sözleri silmeye kıyamıyor musunuz? Gördükçe onu hatırlatan mesajları bir türlü silemediyseniz, onu unutup unutmadığınızı öğrenmek için bu mesajları silmeyi deneyin. Eğer hala sil tuşuna eliniz gitmiyorsa, onu unutmuş olduğunuzu söyleyemeyiz.

5) Rüyalar

Rüyalar, bizim bilinçaltımızda yer alan anlar, fotoğraflar, yüzler ve olaylardan ortaya çıkar. Bu durumda rüyanızda aynı kişiyi sık sık görüyor olmanız, o kişinin sizin bilinçaltınızda yer etmiş olmasından kaynaklanır. Eski sevgiliniz sürekli rüyalarınızda sizinleyse, durum hiç de iç açıcı görünmüyor.

6) Yalnızlık 

Biriyle olmak yerine yalnızlığı tercih ediyor, gelen teklifleri reddediyor, bir başkasına duygusal bir şeyler hissedemiyorsanız, aklınız hala eski sevgilinizde olabilir. Bu durumda onu unutmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekiyor demektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here