En İyi Yüz Serumu Hangisi?

0
783

Kullanımı genellikle ihmal edilen, birçok kişinin haberinin bile olmadığı, oysa günümüz yaşam şartları, çevre kirliliği ve stres karşısında kullanılması oldukça önemli olan yüz serumları, birçok markanın adı altında piyasaya sunuluyor. Her cilde ve her yaşa uygun farklı içerikler ile gündüz ve gece olmak üzere iki gruba ayrılan bu serumlar, cilt bakımının vazgeçilmez tamamlayıcısı. Cildi tedavi edici ve onarıcı etkisi bulunan cilt serumu, aynı zamanda yaşlanmanın etkilerini de azaltıyor.

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate 

İçeriği oldukça bol, doğal yağlı bir cilt serumu olan Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, cilt serumu kullananların favorilerinden. Yüksek aktif maddeler içeren; %99,8 oranında doğal yağlar içeren bu serum, gece kullanımı içindir. Gece boyunca cildi onararak, sabah uyandığınızda daya aydınlık bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar. Cildi gençleştirici etkisi ile uzun süre kullanımlarda, antioksidan özelliği ile cildin onarılmasını sağlar.

Estee Lauder Advanced Night Repair 

Geçtiğimiz yıllarda içeriği yenilenen Estee Lauder Advanced Night Repair, en çok tercih edilen yüz serumlarından biri. Ciltteki yaşlanma belirtilerine gözle görülür şekilde olumlu etkileri fark edilen bu serum ile güne daha aydınlık, daha fresh ve daha genç görünen bir cilt ile başlarsınız. Bir gece serumu olan Estee Lauder’ın bu serumu, yatağa gitmeden önce kullanılır ve gece, sabaha kadar cildinizi onararak yenilenmesini sağlar.

Dermalogica Multivitamin Power Serum 

Mikrokapsüllenmiş vitaminler içeren Dermalogica Multivitamin Power Serum, nemlendirici öncesinde kullanılır.  Düzenli kullanımda yaşlanma belirtilerini azaltan ve yenilenme sürecini hızlandıran bu serumun fiyatı diğer serumlara göre daha yüksek olsa da, en başarılı cilt serumları arasında yer alıyor.

Ren Keep Young And Beautiful Serum 

Kullananların 3’te 2’si kullandıktan sadece yarım saat sonra ciltlerinin sıkılaştığını belirtiyor. Daha genç, daha pürüzsüz bir cilt için kullanabileceğiniz Ren Keep Young And Beautiful Serum, ciltteki elastikiyeti arttırır. Düzenli kullanımda cildin onarılması ve yenilenmesine yardımcı olur. Jel formdaki bu serumu günlük kullanıma uygundur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here