2017 Yazı İçin Balkon Dekorasyonu Fikirleri

0
76

Balkon, yaz akşamlarının tadını çıkarabileceğiniz, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte mangalın keyfini çıkarabileceğiniz harika bir yerdir. Eğer bahçeli bir eviniz yoksa, balkonunuzu doğru değerlendirerek yazın keyfini balkonda da çıkarabilirsiniz. Güzel ve konforlu bir balkon dekorasyonu yaratmak her zaman çok maliyetli olmayabilir. Düşük bütçe ile de kullanışlı, rahat ve eğlenceli bir balkon dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, bu önerilerden ilham alabilirsiniz…

Doğru Mobilya Seçimi

Doğru mobilyaları bulmak, balkonunuzu harika bir mekana dönüştürür. Tabi bunun için her zaman yeni bir koltuk almanız gerekmiyor. Eski sandalye ve kanepelere hayat vererek de yepyeni balkon mobilyaları yaratabilirsiniz. Eski tip ahşap mobilyalarınızı renkli boyalar ve desenli minderler ile modern ve harika görünümlere kavuşturun.

Yerden Tasarruf

Balkon dekorasyonu için çok farklı tasarım seçenekleri var. Bazı mobilyalar, özellikle de katlanabilir masalar, katlanır sandalyeler ve ahşap veya plastikten yapılmış masalar oldukça kullanışlı, hafif ve yerden tasarruf sağlarlar. Maliyetleri de oldukça uygundur.

Renk Ekleyin

2017 yazında balkonunuz için parlak renklerde balkon mobilyaları ve aksesuarları tercih edin. Böylece balkonunuz daha renkli ve daha canlı görünecek. Hayal gücünüzü biraz zorlayarak muhteşem bir balkona kavuşabilirsiniz.

Balkon Aksesuarları

Renkli yastıklar, masa örtüleri, kilim ve perdeler balkon dekorasyonu için vazgeçilmezdir. Balkonunuzu daha geniş ve daha kullanışlı gösteren balkon aksesuarları, 2017 yazında da aksesuar ve dekorasyon mağazalarında geniş bir ürün seçeneği sunuyor.

Balkon Çiçekleri

Stilinizi balkonunuza yansıtmak için ona biraz renk katacak renkler tercih edin. Yeni bir balkon görünümüne kavuşmak için çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız, rengarenk çiçeklerden yardım alabilirsiniz. Bakımı kolay ve hoş görünen çiçekler, balkon dekorasyonu için iyi bir seçim olacak.

Ahşap Kullanın

U

Balkon zemini ve duvarları için ahşap oldukça popüler. Hem balkonlarda hem de teraslarda karşımıza çıkan ahşap, kolay temizlenebilir olmasının yanında şık görüntüsü ile de yazın neşeli ve stil sahibi bir balkon dekorasyonu yaratmak için ideal.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here