2017 Parti Saçı Modelleri

0
80

Doğum günü, davet, açılış… 2017 yılında şık bir davete ya da eğlenceli bir partiye katılacaksanız, elbisenizi tamamlayacak saç modeline bu yazımızdaki önerilere bakmadan karar vermeyin. Cool topuzlar, dağınık saçlar, eğlenceli örgüler, romantik dalgalar ve sezonun öne çıkan daha birçok farklı saç modelini tercih eden ünlü güzellerden ilham alabileceğiniz 7 farklı 2017 parti saçı modeli bu yazımızda…

Katılacağınız bir davet ya da partide elbiseniz ile dikkat çekmek istiyorsanız, saçınızı geri planda bırakacak ama bir o kadar da şık ve zarif bir saç modeli tercih edebilirsiniz. Ense hizasında bir topuza benzeyen ama ondan daha trend bir model olan bu topuzun yapımı da oldukça kolay.

Uzun saçlı kadınlar için parti saçı modelleri arasında çok daha farklı model seçeneği var. Romantik bir elbise tercih edecekseniz, elbisenizi tamamlayacak saç modeli konusunda bu fotoğraftaki modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz saçlarınızı tek tarafta Fransız dalgaları yaparak kullanabilir, dilerseniz de ortadan ayırdığınız saçlarınızın önünden birer tutam alarak arkada küçük bir toka ile bağlayarak romantik bir görünüm yaratabilirsiniz. 

KISA PARTİ SAÇI MODELLERİ 

Kakülünüz ve uzun bir saçınız varsa, 2017 parti saçı modelleri arasında yer alan bu modeli tercih edebilirsiniz. Kısa saçı olan kadınlar da bu tarz topuzları kullanabilir. Bunun için topuz tokasına ihtiyacınız olacak. Böylece saçınız kısa olsa bile topuz tokası ile kabarık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dağınık görünen topuzlar, parti saçı modellerinden yalnızca biri. Kırmızı halıdaki güzellerin stillerinden ilham almak isteyenler için, bu 3 dağınık topuz doğru birer seçenek olacak.

Havuz başı partileri ve kır düğünlerinde tercih edebileceğiniz bir saç modeli. Fön çektirdiğiniz ve açık bıraktığınız saçlarınızı, bahar çiçekleri ile süslenmiş bir taç ile tamamlayarak romantik bir görünüme kavuşun.

Kısa saçlı kadınlar için 3 farklı parti saçı modeli. İster kabarık ve asi, ister romantik ve sade, isterseniz de dağınık ve seksi saç modelini tercih ederek partinin yıldızı olun.

Son dönemde parti saçı deyince ilk akla gelen modellerden biri olan yarım topuzlar, havalı ve feminen duruşu ile günün her saati tercih edebileceğiniz bir model.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here