2017 Kış Makyaj Trendleri

0
59

Makyaj yapmayı seven kadınlar için 2017 kış makyaj trendleri hakkında bir yazı hazırladık… Bu kış göz ve dudaklarda hangi renkler ön plana çıkıyor? Elmacık kemiklerini belirginleştirmeli mi? Beyaz ten mi yoksa bronz ten mi? Dior’un makyaj uzmanı tarafından yapılan 2017 kış makyajını izlemeye ne dersiniz?

Bu kış pembe dudaklar, belirgin kirpikler ve pembe elmacık kemikleriyle yapılan doğal bir makyaj oldukça trend. Pembeden vazgeçemeyen kadınların çok hoşuna gideceğinden eminiz. 2017 kışının makyajlarına baktığımızda, son 3-4 yıldır olduğu gibi doğallığın ön planda olduğunu görüyoruz. Özellikle günlük makyajda; gözlerde toprak tonları, dudaklarda da şeftali ve nude tonları ön plana çıkıyor. Yeni sezon makyaj trendleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, Dior makyaj malzemeleri ile yapılan bu videoyu izlemeyi ihmal etmeyin.

Makyaj Trendleri 

Beyaz tenli bir kadınsanız; bu kış bordo ve vişne çürüğü gibi renklerin etkisinden yardım almayı unutmayın. Doğal bir ten makyajını tamamlamak ve yüzünüze renk vermek için tercih edebileceğiniz vişne çürüğü rujunuzu, belirginleştireceğiniz kirpikler ile tamamlayın.

İşte size 3 farklı 2017 kış makyaj trendi. Allıkta bu kış pembe ve kırmızı tonları ön planda. Sanki soğuktan üşümüş ve kızarmış edası yaratan kırmızı bir allığı, günlük makyajınızda da kullanabilirsiniz.

Bu sezonun 3 farklı bakım ve kış makyajı trendi daha. Bu kış tırnaklarınızda şeffaf ve parlak bir oje, göz ve dudaklarda aynı renk makyaj, saçlarda da bireysel dokunuzu yansıtacak tarzları tercih edin.

Smoky göz makyajı, 2017 kış makyaj trendleri arasında yerini alıyor. Gözleri buğulu bakışlarla ön plana çıkaran bu makyajı, nude tonlarda bir dudak makyajı ile tamamlamak gerekiyor.

Farklı Göz Makyajları 

2017 yılının kış makyajında dikkat çekici ve farklı göz makyajları öne çıkıyor. 

Kareli görünümlü bu göz makyajı, iddialı ve oldukça dikkat çekici. Şeffaf bir aparat üzerinden toprak tonlarında farın sürüldüğü bu göz makyajını bu kış günlük makyajda da kullanabilirsiniz.

Bu kış gece makyajında parıltılı gözler ön plana çıkıyor. Sim kullanılarak yapılan bu göz makyajı, renkli bir fardan çok daha fazla dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here